x (Kapat)


“Elginkan Vakfı ismini kullanarak, öğrencilerden kişisel bilgi ve para isteyenlere

itibar etmeyiniz.”


Özgür Kocaeli
İSU personeli kendini geliştiriyor
İSU personeli kendini geliştiriyor
 
Foto, Özgür Kocaeli
 

Ahmet Elginkan Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi’nde düzenlenen çeşitli kurslara katılan 29 Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İSU personeli için belge töreni düzenlendi. Ahmet Elginkan Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi’nde düzenlenen törene; İSU Genel Müdürü İlhan Bayram, Kocaeli İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat İspirli, Ahmet Elginkan Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi Müdürü Ahmet Taşkın ve eğitime katılan İSU personeli katıldı. Törende konuşma yapan Ahmet Elginkan Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi Müdürü Ahmet Taşkın; eğitim çerçevesinde 29 İSU personeline; İleri Excel, Bilgisayar Destekli Tasarım(Autoacad), Sayısal Fotoğraf İşletme(Photoshop), Bilgisayar Destekli Tasarım(Solidworks), Ön Muhasebe ve Bilgisayarlı Muhasebe kurslarının verildiğini söyledi.

İSU PERSONELİNE TEŞEKKÜR

Kocaeli İl Milli Eğitim Müdürü İspirli ise yaptığı konuşmada, “Ülkemizin yüzünün akı kurumları işleten, yapan, yenilerini beklediğimiz Elginkan Vakfı yetkililerine teşekkür ediyorum. Allah’ım bu vakfa güç kuvvet versin diye dua ediyorum. Asıl mesele ise siz İSU personelinin haklarını teslim etmek. Keyifle içtiğimiz o suyun sağlıkla bize gelme sürecinde gecesini gündüzüne katıp dur durak demeden hat döşeyen, baraj yapan, arıtma tesisi kuran başta genel müdürüm olmak üzere siz değerli İSU personeline teşekkür ediyorum. Bizi bu nimetle buluşturan Allah’a hamt ediyorum. Susuzluğun ne olduğunu, temiz su kullanımının ne büyük bir imtihan olduğunu bir dönem İstanbul’da yaşadık. Küvetimizden paslı su eksik olmuyordu. Şarıl şarıl sulara hasret kaldığımız günler yaşadık. Bu nedenle okullarımızda 1 litre suyu israf ettirmemeye azami derecede dikkat ediyorum” dedi.

KENDİMİZİ YENİLİYORUZ

İSU Genel Müdürü Bayram ise kurum olarak içme suyu hizmetini en iyi şekilde sunmaya özen gösterdiklerini söyleyerek, “Kurum olarak insanların yaşamını kolaylaştırmak için teknolojiye ayak uyduruyoruz, kendimizi yeniliyoruz ve zamana ayak uydurmaya çalışıyoruz. Arkadaşlarımıza yönelik sürekli eğitimler düzenliyoruz. Elimizde hangi enstrüman varsa yararlanmaya çalışıyoruz. Bu gün törenini yaptığımız bu eğitimleri her tarafta almak mümkün değil. Bu nedenle Ahmet Elginkan Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi’ne teşekkür ediyoruz. Bizim insanımız her şeyin en iyisine layıktır. Bu nedenle personelimizin en iyi seviyede olması lazım” dedi. Konuşmaların ardından eğitime katılan 29 İSU personelinin sertifikaları takdim edildi. Sertifika töreninin ardından ise kokteyle geçildi.